Ücretsiz Ekspertiz Desteği

Köseoğlu Nakliyat İstanbul Nakliyat hizmetlerinin tamamında ücretsiz olarak ekspertiz gönderimi yapar. Bu hizmeti çokça önemsemekteyiz çünkü ekspertizimiz kanalıyla firmamız müşterilerimize karşı kendini ifade edebilmekte, aynı şekilde müşterilerimiz de soru ve sorunları için bir muhatap bulabilmekte ve çözümleri tek elden gerçekleştirebilmektedir. Firmamızın ekspertiz çalışanları nakliye işlerini ezbere bilmekte, kemik kadromuzu oluşturan profesyonel kadroda yer almaktadır. Kaliteli hizmetimiz, uygun fiyatlarımız, geleceğe yönelik güçlü atılımlarımızla firmamız iyi bir seçim olacaktır. Bunu daha ekspertizimizle ilk görüşmenizde kendiniz fark edebileceksiniz. Ekspertiz çalışanımız ziyareti sırasında hizmetin ne şekilde gerçekleştiğini anlatmakta, eşyalarınızın miktarını ve niteliğini, taşınacak yerin konumunu ve koşullarını ve taşınılacak olan yeri de inceleyerek en sağlıklı planı oluşturmaktadır.  Herhangi bir taşıma işleminde müşteri güveni ve memnuniyeti için yapılacak her adımı ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile önceden belirliyoruz. Nakliye işleminin en ince ayrıntısını bile planlıyor, bu planı sizlerin onayına sunuyor; onayı aldığımız takdirde nakliye işlemine başlıyoruz. Taşıma fiyatı, taşıma yöntemi, taşıma işleminin başlayacağı ve sonlandırılacağı uygun tarih vb. başlıkları uzman eksperlerimizin deneyimlerine bırakıyoruz. 
Sizin istediğiniz bir gün ve saatte eksperimiz sizi ziyaret ediyor ve kaliteli hizmetin ilk basamağı ile sizi buluşturuyor.
Firmamız çalışanlarına ciddi bir yatırım yapmakta, çalışanlarımız da bu iyi niyetimize karşılık olarak tüm potansiyellerini ortaya koymaktadır. Ekspertiz çalışanlarımızdan, marangozlarımıza kadar her nakliye hizmetinde ihtiyacınızı karşılayacak donanıma sahip olmaktadırlar. Firmamız aklınızdaki her soruya anında cevap vermek için; müşteri temsilcilerimiz, nakliye personellerimiz ve geniş alet ekipman altyapımızla her an hizmetinizdedir. Firmamıza telefonla ve sosyal medya kanalıyla rahatlıkla ulaşabilir. Aklınızdaki her soruya kolaylıkla yanıt alabilirsiniz.