Sigortalı Nakliyat

Köseoğlu Evden Eve Nakliyat olarak kuruluş yıllarımızdan itibaren ilk prensibimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak oldu. Bu memnuniyeti sağlamak adına eşyalarınızı güvenle taşımanın yanında her hangi bir kaza durumuna karşın eşyalarınızı sigortalayarak mağduriyet olasılığını en aza indirgemekteyiz. Doğabilecek her hangi bir hasara karşın ücretsiz ekspertiz hizmetimizle sigorta değeri oluşturmakta ve bu sigorta değerini herhangi bir hasar durumunda kayıtsız şartsız müşterilerimize teslim etmekteyiz. Oluşturduğumuz bu değeri sizlere sunuyor, onayınız ile uygulamaya koyuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve %0 mağduriyet için yapabileceğiniz en iyi tercih Köseoğlu Evden Eve Nakliyat.
Çalışma prensibimiz çok sistemli olup, kendi içinde A,B,C planlarını da içermektedir. Yani hiçbir şekilde mağduriyet yaşamazsınız. Zaman zaman küçük ölçekli firmalar uygun fiyatlarla müşterilerimize cazip gelmekte ancak hem firmanın kapasitesi zorlanmakta, hem müşteri taleplerine karşılık alamamaktadır. Bu gibi zor durumlarla karşılaşan müşterilerimizin sayısı azımsanamayacak kadar vardır. Bu nedenle öncelikle firmaları araştırmanızı daha sonra hizmet alacağınız personel sayısını, kullanılacak aracı, zamanlamanın ne şekilde yapılacağını bilmeniz gerekmektedir.

Hizmetlerimizin tamamı karşılıklı güven oramı oluşturmaya dayalıdır. Bu güven ortamını sahip olduğunuz hakları siz değerli müşterilerimize anlatarak ve bu hakları güvence altına alarak oluşturmaktayız. Firmamız aklınızdaki her soruya anında cevap vermek için; müşteri temsilcilerimiz, nakliye personellerimiz ve geniş alet ekipman altyapımızla her an hizmetinizdedir. Firmamıza telefonla ve sosyal medya kanalıyla rahatlıkla ulaşabilir. Aklınızdaki her soruya kolaylıkla yanıt alabilirsiniz.