Eşya Ambalajlama

Taşınma süreçlerimiz çok kapsamlı ve planlı olup; ambalajlama&paketleme işlemi bu süreçlerde hayati bir önem taşımaktadır. Sigortalı nakliyat hizmetimizle tüm mağduriyetlerinizin önüne geçilir,  eşyanızın niteliğine uygun ve kaliteli ambalaj materyalleriyle eşyalarınız paketlenir, böylece eşyanıza zarar gelme olasılığı düşer, asansörlü nakliyat hizmetimizle ağır eşyalarınız yüksek katlı binalardan, çıkılması zor yerlerden hijyenik ve aldığınız hizmete uygun olarak seçilmiş aracımıza yüklenir. Ambalaj materyallerimiz çok çeşitlidir.

Ambalaj materyalleri daima yedekli tutulur. Bol miktarda koli ve muhtelif ambalajlama materyalleri personellerimizin yanında bulunur. Taşınma günü taşınacağınız yere gelen personelimiz, ekspertizimizin verdiği direktifler ile şeflerinin talimatlarına koordine bir biçimde çalışır. Taşınma öncesi paketleme işlemi için ayrı bir alan yaratılır. Eşyalar hacmine ve yerleştirileceği yere göre sınıflandırılır. Uygun materyallerle ambalajlanarak kolilere yerleştirilir. Üzerlerine eşyalarınızın niteliklerine dair notlar düşülür. Araca yükleme aşaması da ağırlık dengelemesi yapılarak gerçekleştirilir ki araç içinde hareket halindeyken bir sıkıntı yaşanmasın.

Görüldüğü üzere her hizmetimizde benzer noktalar olmakla birlikte ayrı birer yol haritası çizilmiştir. Firmamızda ekipler halinde ve düzenli bir çalışma biçimi ortaya konularak ciddi bir disiplinle hareket edilmektedir. İstanbul Nakliye firmaları içinde çok ayrı bir yere sahip olan firmamızın ayrıcalıklarını zaten hemen hissedebileceksiniz. Firmamız aklınızdaki her soruya anında cevap vermek için; müşteri temsilcilerimiz, nakliye personellerimiz ve geniş alet ekipman altyapımızla her an hizmetinizdedir. Firmamıza telefonla ve sosyal medya kanalıyla rahatlıkla ulaşabilir. Aklınızdaki her soruya kolaylıkla yanıt alabilirsiniz.