Villa Taşımacılığı

Köseoğlu Nakliyat olarak villa gibi büyük ölçekli evlerin de taşımacılık işlemlerini gerçekleştirebilecek kapasiteye sahip bulunmaktayız. Her işimizi karşılıklı güven ortamına dayandırarak yaptığımız için bir sorun yaşamayacağınızı, karşılaşacağınız her sorunda yanınızda olarak mağduriyetinizi telafi edebileceğimizi rahatlıkla temin etmekteyiz. Villa gibi büyük konutlar tıpkı ofis taşımacılığı hizmetimizde olduğu gibi kendi içinde bazı incelikler barındırmaktadır. Düşünün ki eşyalarınız tekrar yerleştirileceği göz önünde bulundurulmadan karmakarışık paketleniyor. Böyle bir durumda eşyalarınızın yerleştirilme aşamasının ne kadar uzun ve zahmetli olacağını düşünün. Firmamızın çalışma disiplini ve değerleri bu noktada önem kazanmaktadır. Sektöre yeni girmiş küçük ölçekli firmalar bir heyecanla bu işe atılmakta ve hizmet verme noktasında çok büyük zorluklar çekmekte ve mağduriyetlere sebep olmaktadır. Elbette sektörün ilerlemesini isterken yeni kurulmuş firmaları da desteklemekteyiz ancak göz önünde bulundurulması gereken de bazı gerçekler bulunmaktadır. Referanslarımız ile ilgili iletişim kurarak bilgi edinebilirsiniz.

Köseoğlu Nakliyat firmamız İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Villa Nakliyatı hizmetini uzun yıllardır vermektedir. Çalışma prensibimiz çok sistemli olup, kendi içinde A,B,C planlarını da içermektedir. Yani hiçbir şekilde mağduriyet yaşamazsınız.  Köseoğlu Nakliyat kalite prensibinden şaşmayarak uzun yıllardır %100 müşteri memnuniyeti ile evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliye işleminizde, sizin uygun gördüğünüz bir gün ve saatte ücretsiz eksperimiz sizi ziyaret ediyor; eşyanızın sigorta değerini, hangi materyaller ile paketleneceğini ve nasıl taşınacağını bildiren bir rapor hazırlıyor. Eksperimiz eşyanızın nasıl taşınacağına karar verirken bulunduğunuz evin ulaşımını, asansör bulundurup bulundurmağını, merdivenlerin darlığını kontrol ediyor ve buna göre klasik taşıma, asansörle taşıma ya da kayışla taşıma işlemlerinden birini seçiyor. Böylelikle her işleminden haberdar olabileceğiniz taşıma işlemimiz başlıyor.

İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız aklınızdaki her soruya anında cevap vermek için; müşteri temsilcilerimiz, nakliye personellerimiz ve geniş alet ekipman altyapımızla her an hizmetinizdedir. Firmamıza telefonla ve sosyal medya kanalıyla rahatlıkla ulaşabilir. Aklınızdaki her soruya kolaylıkla yanıt alabilirsiniz.

 

nakliyat-fiyati