Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat firmamız Köseoğlu Nakliyat İstanbul’un her yerinden Türkiye’deki her bölgeye taşımacılık hizmeti verebilmektedir. Araç filomuzun genişliği, personelimizin tecrübesi, disiplinli çalışma şeklimiz sayesinde çoğu zaman sorunsuz olarak bu işlemleri gerçekleştirebiliyoruz. Çalışma prensibimiz çok sistemli olup, kendi içinde A,B,C planlarını da içermektedir. Yani hiçbir şekilde mağduriyet yaşamazsınız. Zaman zaman küçük ölçekli firmalar uygun fiyatlarla müşterilerimize cazip gelmekte ancak hem firmanın kapasitesi zorlanmakta, hem müşteri taleplerine karşılık alamamaktadır. Bu gibi zor durumlarla karşılaşan müşterilerimizin sayısı azımsanamayacak kadar vardır. Bu nedenle öncelikle firmaları araştırmanızı daha sonra hizmet alacağınız personel sayısını, kullanılacak aracı, zamanlamanın ne şekilde yapılacağını bilmeniz gerekmektedir.

Şehirlerarası nakliyat zordur. Karşılıklı güven ister. Firma olarak bu güven ortamını oluşturmak bizim için çok önemlidir.   Müşterilerimizin şehirlerarası nakliyatta bizi seçmesinin sebebi de bu disiplindir. çalışma prensibimiz tüm zorlukları en aza indirger. Uzman kadro oluşturmak, araç gereç seçimi yapmak, adil ve tutarlı fiyatlar verebilmek ciddi bir çalışmayla ortaya koyduğumuz özelliklerimizdir.

Hizmetimiz eksperimizin ziyareti ile başlar. Böylece tüm detaylar daha çok önceden belirlenmiş ve tüm hassasiyetleriniz üzerine konuşulmuş olur.  Evden eve nakliye işleminizde, sizin uygun gördüğünüz bir gün ve saatte ücretsiz eksperimiz sizi ziyaret ediyor; eşyanızın sigorta değerini, hangi materyaller ile paketleneceğini ve nasıl taşınacağını bildiren bir rapor hazırlıyor. Eksperimiz eşyanızın nasıl taşınacağına karar verirken bulunduğunuz evin ulaşımını, asansör bulundurup bulundurmağını, merdivenlerin darlığını kontrol ediyor ve buna göre klasik taşıma, asansörle taşıma ya da kayışla taşıma işlemlerinden birini seçiyor. Böylelikle her işleminden haberdar olabileceğiniz taşıma işlemimiz başlıyor.

Köseoğlu İstanbul Şehirlerarası Nakliyat olarak kuruluş yıllarımızdan itibaren 1 numaralı prensibimiz müşteri memnuniyeti oldu. Bu memnuniyeti sağlamak adına eşyalarınızı güvenle taşımanın yanında her hangi bir kaza durumuna karşın eşyalarınızı sigortalayarak mağduriyet olasılığını en aza indirgiyoruz. Doğabilecek her hangi bir hasara karşın ücretsiz eksper hizmetimizle sigorta değeri oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz bu değeri sizlere sunuyor, onayınız ile uygulamaya koyuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve %0 mağduriyet için yapabileceğiniz en iyi tercih Köseoğlu Evden Eve Naliyat firmamızdır.

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat firmamız aklınızdaki her soruya anında cevap vermek için; müşteri temsilcilerimiz, nakliye personellerimiz ve geniş alet ekipman altyapımızla her an hizmetinizdedir. Firmamıza telefonla ve sosyal medya kanalıyla rahatlıkla ulaşabilir. Aklınızdaki her soruya kolaylıkla yanıt alabilirsiniz.

 

nakliyat-fiyati