Piyano Para Kasası Taşımacılığı

Köseoğlu Nakliyat’ın zaman zaman verdiği bu hizmet çeşitli kaza, maddi ve fiziki hasarlara yol açabilecek bir hizmettir. İşinin ehli olmak burada da çok önemlidir. Köseoğlu Nakliyat İş Güvenliği konusunda eğitimli, araç gereçlerine güvenen, titiz ve sorumluluk sahibi insanlarla yürümektedir.

Para kasası gibi ağır ve değeri yüksek bir eşyanın taşınması için firmada nakliye koordinasyonu çok önemlidir. Nakliye işlemi boyunca kasaya özen gösterilmelidir.  Titizlikle ve dikkatle uzman eller tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Firmamız kemik kadrosu ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile para kasası taşımacılığında başarılı bir firmadır. Uzman kadromuz bu maliyeti yüksek ve oldukça ağır eşyayı istenilen yere sorunsuz götürmek için bulunulan ortamı, merdivenlerin kaldırabileceği ağırlık kapasitesini ustalıkla inceler. Para kasası taşımacılığı için ekibimiz merdivenin taşıyabileceği yük miktarına göre vinç ile taşıma ya da kayışla taşıma yöntemlerinden birini seçer. Kasanız istediğiniz adrese istediğiniz zamanda güvenle yolculuk eder.

Köseoğlu Evden Eve Nakliyat uzman kadrosu ve sadece piyano taşımacılığı hizmeti için kullanılan gerekli ekipmanları ile maddi ve manevi değeri yüksek bu eşyanızın nakliyesinde de %100 güven teşkil eder.

Eksperimiz taşıma işlemlerini bildiren ve görev dağılımı oluşturan detaylı bir rapor hazırlar. Size sunulan ve onayınızla başlatılan bu nakliye işlemi sırasında piyanonuz her hangi bir kaza durumuna karşın sigorta ile maddi güvence altına alınır. Gerekli uzmanlık ve özenle piyanonuz istediğiniz yere taşınır.

İstanbul Piyano ve Para Kasası Nakliyesi işlemini gerçekleştiren firmamız aklınızdaki her soruya anında cevap vermek için; müşteri temsilcilerimiz, nakliye personellerimiz ve geniş alet ekipman altyapımızla her an hizmetinizdedir. Firmamıza telefonla ve sosyal medya kanalıyla rahatlıkla ulaşabilir. Aklınızdaki her soruya kolaylıkla yanıt alabilirsiniz.

nakliyat-fiyati