Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetimiz kurumsal ölçekteki müşterilerimize sıklıkla verdiğimiz bir hizmettir. Bu hizmetin de kendi içinde bazı incelikleri bulunmakta ve her firma tarafından verilememektedir. Öncelikle önemli doya ve arşivlerinizin taşınması, odaların karışıklığa mahal bırakmadan düzgün bir şekilde paketlenerek taşınılan yere yerleştirilmesi çok kolay gibi gözükse de ciddi uzmanlık gerektiren özelliklerdir.  Bu özelliklerin oturması ciddi bir emek ve tecrübe ister. Nakliye alanında güvenilir adres olan firmamız ofis ve büro nakliyatında da zirveyi korumaktadır.

Firmamızın her daim öncelikli olarak verdiği hizmet ücretsiz ekspertiz hizmetidir. İstanbul ofis taşımacılığı hizmetimiz İstanbul’un tüm ilçelerini kapsadığı gibi, İstanbul çıkışlı olarak Türkiye’nin her yerine de gerçekleştirilebilmektedir.  Ofis ve büro taşımacılığı, evden eve nakliyat ile bazı noktalarda benzerlik gösterebilir.

Her hizmetimizde olduğu gibi ofis taşımacılığında da öncelikli olarak ücretsiz ekspertiz gönderimi yapılır. Bu gönderimin amacı ihtiyaçlarınızı doğru tespit etmektir. Çalışma disiplinimiz ve fiyat politikamız gereği, ekspertizimiz muazzam bir dikkatle ofisinizi gezer, sizden bilgi alır ve ek talepleriniz varsa dinler. Bir çalışma planın ve bir de yedek plan hazırlar. Bu planda yapılacak tüm işler, kullanılacak araçlar, personel sayısı, sigorta işlemleri, uyulması gereken zamanlamalar gibi çalışmayı etkileyen tüm parametreler yer almaktadır. Bu plan aynı zamanda bir sözleşmedir. Ekspertizimizin taahhüt ettiği plan ve fiyatların dışına kesinlikle çıkılmaz ayrıca da haklarınız korunur.

Köseoğlu İstanbul Nakliyat olarak kuruluş yıllarımızdan itibaren 1 numaralı prensibimiz müşteri memnuniyeti oldu. Bu memnuniyeti sağlamak adına eşyalarınızı güvenle taşımanın yanında her hangi bir kaza durumuna karşın eşyalarınızı sigortalayarak mağduriyet olasılığını en aza indirgiyoruz. Doğabilecek her hangi bir hasara karşın ücretsiz eksper hizmetimizle sigorta değeri oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz bu değeri sizlere sunuyor, onayınız ile uygulamaya koyuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve %0 mağduriyet için yapabileceğiniz en iyi tercih; Köseoğlu Nakliyat firmamızdır. İstanbul Şehirlerarası Nakliyat firmamız aklınızdaki her soruya anında cevap vermek için; müşteri temsilcilerimiz, nakliye personellerimiz ve geniş alet ekipman altyapımızla her an hizmetinizdedir. Firmamıza telefonla ve sosyal medya kanalıyla rahatlıkla ulaşabilir. Aklınızdaki her soruya kolaylıkla yanıt alabilirsiniz.

nakliyat-fiyati