Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı firmamızın farkını ortaya koyduğu bir diğer hizmetimizdir. Firmamızın çalışma disiplini ve değerleri bu hizmetimizde ayrıca bir önem kazanmakta ve müşterilerimizi %100 memnuniyete ulaştırmaktadır.

Her hizmetimizde olduğu gibi İstanbul Fuar Taşımacılığı hizmetimiz de ekspertiz gönderimi ile başlar. Ekspertizimiz  birebir olarak siz değerli müşterilerimizle görüşerek nakliye işlemine karşı beklentileri ve fuarın detaylarını konuşur. Bu konuşmaya bağlı olarak oluşturduğu iş akış şemasını sunar. Bu akış şeması aynı zamanda çalışma planına uyulacağını taahhüt eden bir sözleşme niteliği de taşır.

Fuar taşımacılığı stand açılan fuarın niteliğine göre bir miktar değişmekle birlikte, kabataslak olarak şöyle ilerlemektedir: öncelikle taşınacak ürünler adresinizden teslim alınır. İhtiyacınıza yönelik olarak seçtiğiniz aracımızda ürünlerin ve standların taşınma işlemi gerçekleştirilir. Fuar alanında kurulum ve yerleştirme yapılır. Fuar süresince danışmanlık hizmeti verilir. Fuar taşımacılığının müşterilerimiz için ne kadar güven isteyen bir nakliye işlemi olduğunu biliyoruz. En ufak bir pürüzün işlerinizde aksaklık çıkaracağını bilmenin ciddiyetiyle  işlemimizdeki her adımı titizlik ve özenle gerçekleştiriyoruz. Uzman kadro ve uzman koordine sistemi bu başlık altında bize en çok yardımcı olan maddelerdir. Personellerimiz ve müşterilerimiz arasındaki kesintisiz iletişim ile fuar teşhir ürünleri  ve fuar stand ürünleri standlara sorunsuz bir şekilde ulaşıyor; fuar bitiminde de geri dönüşü aynı ustalıkla sağlanıyor.

Fuar taşımacılığı İstanbul içi verilebileceği gibi İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine de gerçekleştirilebilmektedir. İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız aklınızdaki her soruya anında cevap vermek için; müşteri temsilcilerimiz, nakliye personellerimiz ve geniş alet ekipman altyapımızla her an hizmetinizdedir. Firmamıza telefonla ve sosyal medya kanalıyla rahatlıkla ulaşabilir. Aklınızdaki her soruya kolaylıkla yanıt alabilirsiniz.

 

nakliyat-fiyati