Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı hizmetimiz her türlü tekstil ürününü kapsamakta olup, bu hizmetimiz için kullanılan araçlar özel askı asma ekipmanlarına sahip, kapalı kasa ve her  kullanım sonrası dezenfekte edilen hijyenik araçlardır. Ürünleriniz korunaklı bir şekilde paketlenerek birbirine değmeden, ezilmeden, ütüsüne hiç zarar gelmeden “kırışıksız” olarak götürülmesi gereken yere ulaştırılır. Ödemeleriniz aracın büyüklüğü, harcadığı yakıt ve gittiği yol miktarı üzerinden ölçülendirilir. Fiyat politikamızın da gene anlamda piyasa ortalamalarında olduğunu belirtmemizde fayda var. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatı bir arada bulacağınız firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz.

Tüm taşımacılık başlıkları altında gösterdiğimiz başarı titizlik ve uzmanlığı bu başlık altında da göstermekten gurur duyarız. Askılı tekstil taşımacılığında tekstil ürünleriniz özel kasa araçları ile taşınmaktadır. Her hangi bir kaza durumuna karşın ürünlerinizi eksperimizce belirlenen ve sizin onayınıza sunulan sigorta değeri ile  korumaktayız. Ürünlerinizin paketlemesini hasar görmeyecek şekilde gerçekleştiriyor ve nakliye işleminde her hangi bir hasara önlem olarak en uygun paketleme materyalini seçiyoruz.

Firmamız aklınızdaki her soruya anında cevap vermek için; müşteri temsilcilerimiz, nakliye personellerimiz ve geniş alet ekipman altyapımızla her an hizmetinizdedir. Firmamıza telefonla ve sosyal medya kanalıyla rahatlıkla ulaşabilir. Aklınızdaki her soruya kolaylıkla yanıt alabilirsiniz.

 

nakliyat-fiyati